Nakupovať z domu je zodpovedné!

Situácia vo svete je vážna. Bohužiaľ je medzi nami stále veľa nezodpovedných jedincov, ktorí nepoužívajú rúška, chodia po vonku, nedodržiavajú karanténu a chorobu tak ďalej šíria. Vy ale určite patríte k tým, ktorí sa snažia pomôcť svojej krajine tým, že ste zodpovední, ste viac doma a chránite tým seba, svoju rodinu i okolie. To je skvelé! Ďakujeme za to, že svojím prístupom pomáhate svojmu okoliu i najbližším!
Na druhú stranu - po pár dňoch je to asi doma celkom nuda, čo? :) Skúste sa ale na to pozrieť z druhej stránky. Kedy naposledy ste mali takú možnosť si s rodinou sadnúť, rozhliadnuť sa po svojom byte či dome a začať plánovať nejaké zmeny a vylepšenia? Teraz máte na to čas a pokoj. Sadnite si, pozrite sa na svoj domov inými očami a potom začnite snívať, ako by mohol vyzerať s novým nábytkom!
Samozrejme, predajne nábytku sú zatvorené a aj keď otvoria, bude stále riziko chodiť po vonku medzi ľuďmi. Vy ale nikam nemusíte! Nemusíte riskovať tým, že prejdete 5 obchodov s nábytkom a stretnete tam 50tich ukašľaných zákazníkov. Stačí si poriadne v pokoji prejsť náš web, inšpirovať sa na ňom v bezpečí domova a za bezkonkurenčné ceny si potom nábytok objednať aj s dovozom až k Vám domov. Nechajte starosti na nás a zabavte sa výberom nového nábytku a jeho následnou inštaláciou u Vás doma!
Okrem nového krásneho domova potom môžete mať aj fajn pocit, že ste prispeli tak trochu k bezpečiu a zdraviu svojej rodiny tým, že ste nechodili po vonku, ale zvládli to všetko doma z gauča! Pretože je zrejmé, že v nasledujúcich mesiacoch budeme všetci tráviť doma viac času ako je obvyklé, máme o dôvod viac si náš domov vylepšiť a tráviť čas v mieste, kde je nám príjemne!

Váš tím pre lepšie bývanie - Bývaj s nami SK

041 202 34 56 0911 73 57 12 v pracovné dni 8:00 - 20:00
Prihlásiť
Otvoriť/Zatvoriť menu