• Najnovší a najlepší dizajn nábytku

  Náš profesionálny tím nákupcov sa neustále snaží odhaliť najnovšie trendy štýlu a vždy Vám ponúknuť to najčerstvejšie. Dnes je to nový trend, zajtra ho nájdete v našom eshope.

 • Najlepšie ceny

  Nakupujeme vo veľkom a priamo od výrobcov, takže Vám môžeme ponúknuť najvýhodnejšie ceny na trhu! Ak nájdete na inom e-shope identický produkt za lepšiu cenu, doručíme Vám ho ZADARMO! V prípade, že si budete chcieť pre tovar prísť vlastným autom, dáme Vám na tento produkt zľavu vo výške 5 %.

 • Skvelá kvalita

  Za roky našej praxe sme nadviazali ale tiež rozviazali spoluprácu s mnohými dodávateľmi. Pokiaľ niektorý dodávateľ nespĺňa naše nároky na kvalitu tovaru, prestaneme jeho tovar distribuovať. Týmto spôsobom sa staráme o to aby tovar ponúkaný v našom internetovom obchode vždy spĺňal kritérium kvality a to za výbornú cenu!

 • Intuitívny dizajn webových stránok

  Naši grafici a administrátori denne pracujú na vylepšovaní dizajnu a funkcionality webovej stránky nabytok-a-interier.sk, a to vždy tak aby spĺňala všetky požiadavky našich zákazníkov. Je pre nás prvoradé opísať Vám ponúkaný tovar do detailu a sprostredkovať Vám nákup tak jednoducho aby ho intuitívne zvládol každý zákazník bez ohľadu na vek, či IT spôsobilosť.

 • Dodávka priamo k Vašim dverám

  Zakúpený tovar je doručovaný buď prostredníctvom špedičnej spoločnosti alebo našim vlastným kuriérom. Poskytujeme Vám záruku na to, že či ste zo Senice alebo Sniny, Bratislavy alebo Oravy, môžete nakupovať v pokoji domova, bez zbytočného cestovania a my Vám Váš tovar dovezieme až pred prvé uzamykateľné dvere Vášho domova.

 • Profesionálny a skúsený zákaznícky servis

  Počas pracovných dní, v čase od 7.00h do 20.00h sú Vám k dispozícií naše operátorky na zákazníckych telefónnych číslach 0911 73 57 12 a 041 202 34 56, kde môžete získať všetky potrebné informácie ohľadom tovaru, skladových zásob, Vašich objednávok či prípadných reklamácií.

041 202 34 56 0911 73 57 12 v pracovné dni 8:00 - 20:00
Prihlásiť
Otvoriť/Zatvoriť menu