Naše záruky

ZÁRUKA VÝHODNEJ CENY

Nakupujeme vo veľkom a priamo od výrobcov, takže môžeme našim zákazníkom ponúknuť najvýhodnejšie ceny na trhu! Ak nájdete na inom e-shope identický produkt za lepšiu cenu, dajte nám o tom vedieť. Cenu za tento tovar Vám zrovnáme a navyše Vám ho doručíme domov ZADARMO! To všetko Vám vieme garantovať pri dodržaní týchto podmienok:

  • každý obchod vytvára pre svojich zákazníkov výpredajové akcie. Garantovať najnižšiu cenu Vám vieme len v prípade, že ponuka konkurenčného obchodu, ktorú nám preukážete nebude výpredajová ponuka, či ponuka ďalších webov spoločnosti FreePort,
  • na preukázanie aktuálnosti akcie je potrebné poslať mailom na adresu kuchyne@nabytok-a-interier.sk PrintScreen snímku s otvorenou výhodnejšou ponukou konkurencie. Pokiaľ ste našli výhodnejšiu ponuku v letáku, zašlite nám prosím fotku konkrétneho tovaru v letáku ajs popisom, o ktorý obchod s nábytkom sa jedná,
  • ponuka sa nevzťahuje na viac ako 2 ks tovarov.

Pokiaľ splníte tieto tri podmienky, zrovnáme Vám cenu vybraného tovaru a navyše Vám ho doručíme až domov ZADARMO. To znamená, že nebudete platiť žiadne náklady na dopravu aj v prípade, že si objednáte 150 kg ťažkú rohovú sedačku. Jediný náklad navyše, ktorý by mohol súvislosti s dopravením vzniknúť je platba za dobierku prepravnej spoločnosti. Túto platbu však musí platiť zákazník sám, nakoľko ju hradí kuriérovi priamo pri preberaní tovaru na mieste doručenia.

Je to viac než ste čakali? Stále to nie je všetko! K zrovnanej cene a doprave zdarma klient navyše od nás dostane i 10 eurový poukaz vo forme kupónu, ktorý môže využiť pri ďalšom nákupe nábytku v našej spoločnosti. 

V prípade, že bývate v blízkosti sídla našej spoločnosti v Kysuckom Novom Meste a pre tovar si budete chcieť prísť vlastným autom, i pre Vás máme pripravené zvýhodnenie ktorým kompenzujeme nevyužitú dopravu zdarma po celom Slovensku. Dáme Vám na uvedený produkt zľavu vo výške 5 %.

ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Nie ste s výrobkom z akéhokoľvek dôvodu spokojný? Podľa zákonom stanovenej lehoty ho môžete v bežnom obchode do 14 dní vrátiť. V nabytok-a-interier.sk však robíme pre zákazníkov vždy niečo navyše a preto pre Vás predlžujeme lehotu na vrátenie až na 45 dní. Vrátenie tovaru zákazníkom garantujeme nad rámec zákonnej lehoty, a preto ho môžeme akceptovať len ak zákazník dodrží nasledovné podmienky:
  • tovar je potrebné zaslať späť nepoužívaný v originálnom balení. To znamená, pokiaľ ste otvorili balík s objednaným tovarom a nepáči sa Vám napr. s farebný odtieň, vzor, látka na pohovke, materiál či ste len jednoducho dostali darček, ktorý si radi vymeníte za iný, užitočnejší, chápeme to. Tovar v originálnom balení nám pošlite späť na adresu:
FreePort, s.r.o., Športová 2757, 024 01 Kysucké Nové Mesto.
Obratom Vám vrátime späť plnú sumu tovaru. Zákazníkovi sa vracia plná suma objednávky, ktorá zahŕňa i cenu za dopravu tovaru, prípadne za dobierku. Poštovné platené za vrátenie tovaru si platí zákazník sám. V prípade potreby nás môžete kontaktovať, naše pracovníčky Vám ochotne zabezpečia spoločnosť, ktorá prevedzie potrebný tovar od zákazníka späť do našej spoločnosti. Kontaktovať nás môžete mailom alebo telefonicky na týchto kontaktoch:
0911 735 712 alebo 041 202 34 56, servis@nabytok-a-interier.sk,
  • predĺžená 45 dňová záruka vrátenia tovaru sa nevzťahuje na vrátenie tovaru vyrobeného na zákazku podľa priania zákazníka. Na takýto tovar, teda napr. na sedačky, pri ktorých si volíte farbu poťahu a materiál podľa vlastného výberu, sa podľa zákona nevzťahuje žiana záruka na vrátenie tovaru. Zákazkový tovar je možné iba reklamovať v zákonom stanovenej lehote 24 mesiacov. 

ZÁRUKA ISTOTY

Dôverujte skúseným! Veľké množstvo eshopov dnes vznikne a zajtra tu už nie sú. Eshop nabytok-a-interier.sk je na trhu už 9 rokov a tak sa môžete spoľahnúť, že aj za ďalšie roky sa budete mať kam obrátiť s prípadnou reklamáciou či prosbou. Náš pracovný tím je tvorený vedúcimi pracovníkmi spoločnosti, pracovníčkami z oddelenia pre komunikáciu so zákazníkmi, reklamačného oddenenia, oddelenia nákupu a fakturácie, marketingového oddelenia a pracovníkmi skladu. Spoločnou kooperáciou pre Vás pripravujeme ponuku tovaru za výhodné ceny, ktorú Vám doručíme buď  vlasným šoférom našej spoločnosti alebo za pomoci využitia služieb dvoch prepravných spoločností, ktoré pre nás vozia tovar našim zákazníkom.
So svojimi dotazmi sa na nás môžete obrátiť každý  pracovný deň v čase od 7.00h do 21.00h, a to telefonicky na číslach 0911 735 712 a 041 202 34 56 alebo na mailom na nabytok@byvajsnami.sk.

ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

Za posledné 2 roky sa môžeme pochváliť 55.000 spokojnými klientmi, ktorí si u nás zakúpili svoj nábytok a sú s nim spokojní. Každý produkt zobrazený na stránke nášho eshopu sa snažíme opísať čo najpodrobnejšie, uviesť o ňom pravdivé informácie o rozmeroch rovaru, jeho váhe, farebnom prevedení, použitých materiáloch či výbere tkanín. Na webe vždy zobrazujeme všetky dostupné fotografie tovarov vo vhodnom zobrazení a rozlíšení aby sme zákazníkom čo najvernejšie zobrazili každý produkt z našej ponuky. Navyše pre Vás vyberáme i doporučené tovary či doplnky, ktoré považujeme za vhodné dokúpiť k Vami vybranému tovaru. Naše výsledky a pracovné nasadenie nie sú len čísla a prázdne slová. Každý zákazník, ktorý u nás nakúpi, môže svoju skúsenosť s nákupom opísať a zhodnotiť na nákupných portáloch Heureka.sk a Pricemania.sk a sprostredkovať tak ďalším zákazníkom informácie o vlasnej skúsenosti s nákupom v našej spoločnosti. 
Nákupní radcovia Heuréka a Pricemánia potom na základe recenzií zákazníkov hodnotia eshopy, ktoré ponúkajú svoj tovar na spomínaných portáloch, percentom spokojnosti a najlepším obchodom udeľujú certifikát Overené zákazníkmi. Eshop Nábytok a interiér dlhodobo zaujíma popredné miesta spomedzi internetových obchodov s nábytkom, za čo sme boli odmenení i certifikátom.

ZÁRUKA KĽUDNÉHO NÁKUPU

Baví Vás tlačiť sa v davoch, behať celé dni a zháňať niečo čo nemajú? U nás nájdete všetko od stoličky až po luster a to v kľude domova, bez stresov či vnucovania sa predavačov. Vďaka ZÁRUKE DOPRAVY môžete nakupovať v pokoji domova, bez zbytočného cestovania. Či už ste zo Senice alebo Sniny, Bratislavy alebo Oravy, my Vám Váš tovar dovezieme až pred prvé uzamykateľné dvere Vášho domova. Vyberiete, objednáte, zaplatíte, my Vám pošleme potvrdenie o prijatí objednávky a o jej spracovaní, následne Vám tovar skontrolujeme, vystavíme naň faktúru a expedujeme z nášho skladu prepravnej spoločnosti, ktorá Vám ho doručí do dvoch pracovných dní. O expedovaní tovaru Vás budeme znovu informovať mailom i prostredníctvom sms aby ste presne vedeli, kedy máte Váš tovar čakať. V prípade potreby Vás môže kontaktovať kuriér telefonicky aby sa s Vami dohodol na presnom čase doručenia a nemuseli ste ho doma čakať celý deň.

Kuriér je povinný Vám tovar vyložiť pred prvé uzamykateľné dvere. To znamená v prípade, že bývate v rodinnom dome, tovar Vám zloží pred bránku domu, ak bývate v paneláku, tovar Vám zloží pred dvere vchodu. V prípade potreby je možné kontaktovať prepravnú spoločnosť a dohodnúť si za poplatok aj vynášku tovaru priamo do Vášho domova. Ak máte o takúto vynášku záujem, dajte nám o tom vedieť už pri zadávaní objednávky.

ZÁRUKA DODACEJ LEHOTY

Pri spolupráci s dodávateľmi z 13-tich krajín sveta sa niekedy môže vyskytnúť situácia, kedy nie je možné dodať tovar koncovému zákazníkovi v dohodnutom termíne. V prípade že Vašu zákazku nestihneme vybaviť včas, budeme Vás mailom informovať o predĺžení dodacej lehoty a o čase, o ktorý sa dodacia lehota predĺži. Ako ospravedlnenie za vzniknutú situáciu od nás dostanete kupón na zľavu 10 Eur za každých 14 dní omeškania a to až do celkovej hodnoty 20% z hodnoty oneskorene dodaného tovaru. Samozrejme vždy máte možnosť nečakať a objednávku zrušiť.
041 202 34 56 0911 73 57 12 v pracovné dni 8:00 - 20:00
Prihlásiť
Otvoriť/Zatvoriť menu