Kto sme

Žiadni nováčikovia!

Pozeráte sa na náš najmodernejší e-shop s nábytkom a napadá Vás otázka, či nie sme príliš mladá firma? Buďte bez obáv! Naša sesterská firma v ČR už 14 rokov predáva nábytok cez internet! Na slovenskom trhu s nábytkom pôsobíme už viac ako 10 rokov. Okrem obchodu Nábytok a Interiér prevádzkujeme ďalšie 3 obchody. V tomto roku vybavíme opäť o 30% viac objednávok ako v minulom roku a očakávame tak, že počet klientov prekročí 14.000 za rok 2016. Dokazuje to, že aj napriek kríze si náš obchod s nábytkom získava čoraz väčšiu dôveru klientov.

spolocnost 

Nový obchod s nábytkom sme vybudovali, aby sme Vám mohli ponúkať tovar v tom najmodernejšom prostredí s množstvom nových funkcií. Naša spoločnosť tak preukázala, že nezaspáva na vavrínoch, ale stále investuje do nových technológií a vývoja.

namestie  namestie2  kancelaria

 

Dynamický rozvoj našej firmy dokumentuje aj tento graf počtu vybavených objednávok v rokoch.

Kapitál a zázemie

Predpokladáme, že by ste nikdy nenakupovali tovar v tzv. „garážovej“ firme, pretože riziká takéhoto nákupu sú zrejme. Oproti tomu, naša firma je zárukou stability a istoty v internetovom obchodovaní. Firma je registrovanou spoločnosťou v SR, má všetky doklady potrebné na podnikanie.

Naša spoločnosť má 15 vlastných zamestnancov, sklad s rozlohou 3000 ma kancelárie, kde je vždy možné prísť riešiť svoj problém. Rovnako dôležitá informácia pre Vás môže byť aj to, že naša firma má vlastné kapitálové zázemie a je tak schopná ručiť svojim kapitálom za svoje záväzky.

sklad  sklad2  sklad3

Získali sme významné ocenenie od výrobcu kvalitného nábytku Szynaka. Ocenili nás ako najväčšieho predajcu na Slovensku.

Ocenenie sme dostali i od PRICEMANIA.SK. Špecializovaný nákupný portál Pricemania.sk sa zaoberá porovnávaním cien a kvality internetových obchodov.  Aktuálne vie porovnať ceny už  takmer 1 000 000 produktov z ponuky viac ako 2 500 e-shopov.

certifikat syznaka  certifikat pricemania

Medzi najlepších predajcov nás zaradili i spokojní zákazníci z portálu Heureka.sk, vďaka ktorím sme získali ďalší certifikát. Heureka.sk je nákupný radca, ktorý radí, ako vybrať ten najlepší produkt a ponúka porovnanie cien zo stoviek internetových obchodov.

 
V ČR naša sesterská spoločnosť zbiera skúsenosti v odbore nábytku už veľa rokov a aj vďaka tomu vieme akého výrobcu Vám môžeme odporučiť tak, aby ste boli maximálne spokojní s cenou aj kvalitou.
Veríme, že práve Vy budete mať úžitok z našej náročnej práce a vďaka nám sa stane Vaše bývanie krajšie a pohodlnejšie.

Ing. Jaroslav Leuko
riaditeľ spoločnosti
041 202 34 56 0911 73 57 12 v pracovné dni 8:00 - 20:00
Prihlásiť
Otvoriť/Zatvoriť menu