Informácie o výrobcov

Black Red White

Hľadáte spoľahlivého partnera pre vybavenie a zariadenie vášho bytu alebo domu? Dôverujte veľkým a silným. Najväčším európskym výrobcom nábytku sa v roku 2007 stala spoločnosť Black Red White. Počas 17 rokov svojej existencie sa tak z malej garážové firmy stala gigantom, ktorý nemá na našom trhu sebe rovného. Je to dôkazom čestnej a zodpovednej práce ľudí, ktorí túto firmu formujú.

Nábytok spoločnosti Black Red White sa vyznačuje najmä svojim príťažlivým dizajnom, účelnosťou a priaznivou cenou pri zachovaní dobrej kvality. Jedná sa najmä o systémový nábytok, alebo aj tzv. sektorový nábytok. Teda systém niekoľko desiatok skriniek, komôd, regálov, stolov, postelí, šatní skríň, vitrín a písacích stolov v rovnakom designe, takže si vhodnou kombináciou možno vybaviť pracovňu, obývačka, predsieň, detskú izbu, jedáleň alebo spálňu v identickom dizajne, na mieru Vášmu priestoru a peňaženke. Treba podotknúť, že Black Red White ponúka v súčasnosti 41 rôznych sektorových radov, niektoré vo viacerých farbách, takže na výber je naozaj široká škála štýlov, tvarov i farieb nábytku. Jednotlivé sektorové rady sú pomenované tak, aby aj ich názov ladil s dizajnom. Určite si pod názvami ako Creatio, Largo, Reset, Doors, Clipper predstavíme iný nábytok, ako pod menami Bawaria, Yoko, Stylius, Retro, alebo Orinoko.

Okrem obývacích sektorov vyrába Black Red White i klasické obývacie steny, detské izby, predsiene, šatníky a jedálenské sety. Samostatnou kapitolou je dcérska spoločnosť BRW, ktorá vyrába kuchyne. BRW je schopné ponúknuť kuchyne prispôsobené každému typu zákazníka. Pre klientov, ktorí hľadajú úsporné riešenie, je tu kuchyňa NIKA. Ide o systém 28-mich skriniek vo viac než 20-tich farbách dvierok, z ktorých si možno poskladať jednoduchú a funkčnú kuchyňu podľa priestorových dispozícií miestnosti. Je tu myslené v prvom rade na nízku cenu, takže nemôžete u Niky očakávať vymoženosti, ktoré BRW ponúka u vyšších radov kuchyňou Traffic, Sentima, Royal, Avenue, BRW-line, Modern-line a Classic-line. Tieto kuchyne sa vyrovnajú aj tým najnáročnejším kuchynským radom ponúkaným na našom trhu, pritom ale stále za bezkonkurenčnú cenu (aj keď vyššej ako u Niky). Tieto kuchyne sú vybavené vodiacimi lištami a kovaním Blum, u niektorých typov s tichým samodovieraním, je tu možnosť výberu úchytiek, farby korpusu, dovybavenie kuchyne vencovými a podskrínkovými lištami, multifunkčnými stĺpami, cargo košami, karuselmi, drôteným programom ... tiež je tu väčší výber veľkostí skriniek, typov a farieb dvierok a dokonca je tu možnosť si nechať urobiť u niektorých typov aj skrinky priamo na zadanú mieru. Samozrejmosťou je aj výber pracovných dosiek a iných doplnkov.

Spoločnosť Black Red White sa dynamicky rozvíja, takže v poslednom čase vykonala niekoľko akvizícií. Kúpila tak napríklad firmu THK, ktorá predáva bytové doplnky a zaradila ich do svojho sortimentu. Tiež sa stala vlastníkom spoločností Komplet plus a Mazur comfort, ktoré sa zaoberajú výrobou čalúneného nábytku. To umožnilo, aby BRW začala ponúkať k svojmu nábytku aj sedacie súpravy, pohovky a kreslá farebne i štýlovo s nábytkom zladené. Ďalší krok vpred sa stala spolupráca s firmou Hilding, produkujúcou matrace. Takže teraz v spálňach BRW nájdete matrace vyrábané priamo pre tieto postele.

Spoločnosť Black Red White Vám chce ponúknuť ucelenú radu nábytku v zaujímavom a jedinečnom dizajne, od kuchyne po spálňu, vrátane vhodných doplnkov. Cieľom je, aby celý Váš domov mohol byť vybavený v štýle Black Red White, tak aby ste nemali len pocit že ide o najväčšieho výrobcu nábytku, ale že sa stal aj Vaším životným štýlom, ktorý prispieva k radostnejšiemu návratu do útulného domova.

Nábytok spoločnosti Black Red White zakúpite dnes na celom svete. Miesto najbližšej predajne nábytku ktorá Black Red White predáva je možné nájsť na stránkach výrobcu www.brw.eu pod záložkou "miesta predaja". Ak radi nakupujete v pohodlí domova, môžeme Vám odporučiť obrátiť sa na firmu FreePort, s.r.o., ktorá prevádzkuje eshop s nábytkom. Jej ponuku nájdete na stránkach www.nabytok-a-interier.sk
Black Red White je registrovanou ochrannou známkou.

Wajnert

Spoločnosť Wajnert s výrazným zahraničným kapitálovým podielom už roky stavia na kvalite a talianskom dizajne. Výrobca zamestnáva okolo 1000 ľudí. Pôvodne spoločnosť vyrábala sektorový nábytok a obývacie steny. Časom začala produkovať i polstrovaný ( čalúnený ) nábytok. Dizajn a kvalita tohoto nábytku získali veľmi rýchlo taký ohlas na trhu, že produkcia sedačiek rýchlo prevýšila produkciu ostatného nábytku. A tak, i keď Wajnert dnes vyrába mnoho sektorových kolekcií nábytku a veľmi zaujímavé a neopozerané detské izby, je ťažisko produkcie zamerané na výrobu sedacích súprav, pohoviek, rohových sedačiek a v poslednej dobe i modulárnych a systémových sedačiek, ktoré je možné skladať na mieru podľa potreby a priestoru.

Firma disponuje v Európe niekoľkými exkluzívnymi showroomami, kde prezentuje svoje produkty a každoročne poriada vernisáže svojich noviniek. Wajnert kladie dôraz na používanie veĺmi kvalitných a atraktívnych poťahových látok. Moderné vzory látok z kolekcie Italvelutti, Rusticy alebo CityLight očarí väčšinu ľudí mladých duchom. Pre milovníkov klasiky ponúka bohatú kolekciu akostných koží a lacnejších ekokoží.

Szynaka

Mladá a dynamická firma Szynaka vznikla vyčlenením z nadnárodnej nábytkárskej skupiny Schieder group. V súčastnosti ju tvoria 3 výrobné závody dislokované v regióne Mazur. Firma sa zameriava na výrobu systémového nábytku a bytových stien. Ich kolekcia se vyznačuje veľmi moderným chápaním a farbami. Hlavným odberateľom je nemecký trh.

Firma vyrábané systémy zaraďuje do 3 skupín – Standart line, Comfort line a Prestige & Wood line.

  • Standart line ponúka kvalitné produkty za veĺmi rozumnú cenu. Úspory sú tu dosahované hlavne tým, že jednotlivé systémy nemajú až tak mnoho variánt na výber a často se jedná o obývaciu stenu, ku ktorej je možné dokúpiť niekoľko dalších komôd a skriniek.
  • Comfort line predstavuje niekoľko rád nábytku so širším výberom skriniek a rovnako s niektorými technologickými a designovými vychytávkami, takže sa hodí i do tých najnáročnejších interiérov.
  • Prestige & Wood line je najluxusnejšou výrobnou radou, v ktorej je zaradený nábytok z masívneho dreva alebo prírodnej dýhy. I napriek použitému luxusnému materiálu si tieto rady zachovávajú prijateľnú cenu. Je až neuveriteĺné, ako elegantne sa v prípade rady Prestige snúbi klasický ušľachtilý materiál dreva s moderným dizajnom.

Firma Szynaka každoročne poriada vernisáže, na ktorých predstavuje svoje výrobné novinky. Iba za rok 2009 to bolo 8 nových systémov nábytku. I to je dôkazom ich dynamickosti a úspechu na trhu.

Purtex

Firma Purtex sídli v Českej republike. Je popredným českým výrobcom polyuretánových matracov a spracovateľ polyuretánovej peny. Výrobné závody spoločnosti sú umiestené v Zdibech a v Klecanech. Firma používa najmodernejšie európske technológie.

Okrem PUR matracov vyrába Purtex matrace z penovej pryže s podielom prírodného latexu, pružinové matrace a taštičkové matrace. V ich sortimente nechýbajú ani posteľové rošty, posteľné prádlo a anatomicky tvarované vankúše.

Firma Purtex na Českom trhu zastupuje význačného Slovenského výrobcu masívnych postelí, firmu Styler.

Styler

Firma Styler je Slovenská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu masívnych postelí, komôd a skríň. Ich sortiment tvoria moderné i klasické postele z bukového a dubového dreva. Samozrejmosťou je i ekonomická rada postelí zo smrekového masívneho dreva.

Je nám cťou, že môžeme v našom obchode ponúkať sortiment domácej produkcie od tohto významného Slovenského výrobcu.

041 202 34 56 0911 73 57 12
Prihlásiť
Otvoriť/Zatvoriť menu