Doprava a platba

Možnosti platby za tovar

V našom eshope máte možnosť výberu z viacerých možnosťi platby za tovar:

 • Bankovým prevodom / vkladom na náš účet

  - Pri odoslaní objednávky Vám bude pridelené číslo objednávky.
  - Na Vami zadanú emailovú adresu budú doručené všetky údaje potrebné k prevedeniu platby
  - Variabilný symbol, číslo účtu a suma na zaplatenie.
  - Ako variabilný symbol môžete uviesť aj číslo Vašej objednávky.
  - Po prijatí platby na náš účet tovar vyexpedujeme a termín doručenia sa dozviete emailom.
  - Samozrejmosťou je priložený zodpovedajúci daňový doklad /sme platcami DPH/.
  - Číslo účtu: 5060305570 / 0900. IBAN: SK0209000000005060305570.
 • Na dobierku

  - Vybraný tovar zašleme na Vašu adresu na dobierku.
  - Presný termín dodania Vám potvrdíme na email.
  - Platíte pri prevzatí tovaru.
  - K zásielke bude samozrejme priložený odpovedajúci daňový doklad (sme platcami DPH).
  - Poplatok za tento typ platby je 2 €.
 • Hotovosť - osobný odber

  - Tovar si môžete vyzdvihnúť na adrese FreePort, Športová ulica 2757, 024 01 Kys. Nové Mesto, každý pracovný deň od 7.30 do 15.00h.
  - Mailom alebo telefonicky Vám potvrdíme, že tovar je na sklade a pripravený na vyzdvihnutie.
  - Platíte pri preberaní tovaru. Platbu za tovar je možné vykonať hotovostne alebo bezhotovostne, prostredníctvom platobného terminálu.
  - K zásielke bude samozréjme priložený odpovedajúci daňový doklad (sme platcami DPH).
  - Pri tomto type platby neúčtujeme žiadny ďalší poplatok.
 • PayPal Express Checkout

  Po dokončení nákupu budete presmerovaní na zabezpečenú stránku GlobalPayments, kde budete môcť zadať platbu kartou. Podporované karty VISA, MasterCard

 • CETELEM - predaj na splátky

  Nákup na splátky je pohodlný a bezpečný spôsob nakupovania ,ktorý Vám zabezpečí úver na tovar bez zbytočných potvrdení, papierov a vybavovania. Máte možnosť získať nábytok hneď za časť jeho celkovej hodnoty v pomerne rýchlom časovom horizonte. Nákup na splátky je možný iba v prípade objednávky vyššej ako 120 EUR. Viac o nákupe na spláky nájdete TU.

Cena dopravy v rámci Slovenska

 • Ľubovoľný tovar po celom Slovensku Vám radi doručíme iba za 6,90 €. Ako darček navyše pri objednávke NA SPLÁTKY dostáva každý zákazník DOPRAVU ZDARMA! Tovar dopravujeme našimi autami alebo overenými prepravcami tak, aby nedochádzalo k zbytočným reklamáciam. V momente, keď budeme mať Váš tovar pripravený na expedíciu, Vám vopred zavoláme a dohodneme si presný dátum dodania tak, ako to vyhovuje Vám. Za úspešne doručenú zásielku a teda vykonanú prepravu sa rozumie okamih zloženia zásielky pred vchod do domu v mieste určenia. Tovar je zväčša dodávaný v demontovanom stave s podrobným návodom na zloženie. Prosíme, riaďte sa ním. Tovar je dôkladne zabalený (krabice a pod.) a poistený proti poškodeniu

Kraje SlovenskaCena dopravy
Bratislavský kraj 6.90 €
Trnavský kraj 6.90 €
Trenčiansky kraj 6.90 €
Nitriansky kraj 6.90 €
Žilinský kraj 6.90 €
Banskobystrický kraj 6.90 €
Prešovský kraj 6.90 €
Košický kraj 6.90 €

Expresné dodanie je služba, kde dodávateľ garantuje rýchlejší termín nachystania tovaru, ktorý je skladom. Termín nachystania tovaru k odberu alebo k predaniu dopravcovi je maximálne 24 hodín (v pracovných dňoch) od chvíle prijatia objednávky. V prípade objednávok na splátky začína termín plynúť od dodania splátkovej dokumentácie podľa OP, v prípade platby prevodom začína termín plynúť od chvíle pripísania peňažných prostriedkov na účet dodávateľa. Pre osobné odbery bude tovar pripravený do 24 hodín, telefonicky je však možné dohodnúť odber i v kratšom termíne než 24 hodín. V prípade objednania dopravy kuriérom bude tovar prichystaný do 24 hodín (v pracovnom týždni) na odovzdanie dopravcovi. Dopravca tovar doručí ďalší pracovný deň, najneskôr však do 48 hodín (v pracovných dňoch) od prevzatia tovaru k doprave. Za doručenie sa považuje prvý pokus o doručenie. V prípade, že zákazník tovar v ponúknutom termíne neprevezme, čas do ďalšieho ponúknutého termínu sa už nepočíta do dodacej lehoty. Pokiaľ tovar nebude do 24 hodín (v pracovných dňoch) pripravený k dodaniu, alebo pokiaľ dopravca neponúkne zákazníkovi termín doručenia do ďalších 48 hodín, dodávateľ zákazníkovi vráti príplatok za expresné dodanie v plnej výške. V prípade záujmu o túto službu vpíšte informáciu do poznámky objednávky. Naše pracovníčky Vás budú kontaktovať pri spracovaní objednávky.

 

Výnos tovaru je služba zákazníkom, kedy vodič dodávateľa pomáha zákazníkovi vyniesť tovar až do domu či bytu. Služba je dostupná vo variante s asistenciou, bez asistencie nie je služba možná. Zákazník je povinný vodičovi pri výnose aktívne pomáhať. Predpokladá sa teda, že pri výnose bude vodičovi asistovať fyzický zdatný jedinec. Zákazník je povinný pripraviť prístupovú cestu, po ktorej sa tovar bude niesť, odpratať z nej všetky predmety, ktoré by mohli prekážať v pohybe, alebo by ich bolo možné poškodiť. Vodič dodávateľa je oprávnený odmietnúť službu poskytnúť, pokiaľ prístupová trasa nie je pripravená alebo pokiaľ u asistovaného výnosu zákazník neposkytne dostatočnú súčinnosť. V tom prípade dodávateľ službu neposkytne a vráti poplatok za výnos zákazníkovi v plnej výške. Pokiaľ je výnos realizovaný na poschodie, ktoré je prístupné výťahom, do ktorého je možné tovar umiestniť, je taký výnos bez príplatku. Pokiaľ budova nemá výťah, alebo je výťah príliš malý, je príplatok za každé poschodie podľa sadzobníka, pričom za prvé poschodie považujeme každé nadzemné podlažie, ktoré je viac ako 1,5 m nad úrovňou terénu, alebo k nemu vedie 8 či viac schodov. Za každé ďalšie poschodie potom je považované každé ďalšie obytné podlažie nad prvým podlažím, pokiaľ medzi nimi nie je viac ako 3,5 m výškový rozdiel. V prípade, že zákazník zadal pri objednávke výnosu informáciu, že dom má výťah, ale na mieste vodič zistí, že výťah v dome nie je, alebo je príliš malý a tovar sa do neho nevojde, môže zákazník na mieste doobjednať výnos na poschodie bez výťahu alebo službu zrušiť a poplatok za výnos mu bude vrátený. Služba nie je dostupná v košickom, prešovskom a nitrianskom kraji. V ostatných krajoch je poskytovaná podľa voľných kapacít. V prípade nevyťaženia prepravy v smere mesta, v ktorom je požadovaný výnos, môže byť služba výnos zo strany dodávateľa zrušená. O zrušení služby výnos bude zákazník telefonicky informovaný.

041 202 34 56 0911 73 57 12 v pracovné dni 8:00 - 20:00
Prihlásiť
Otvoriť/Zatvoriť menu