Black Red White

Informácie o spoločnosti BRW

Hľadáte spoľahlivého partnera pre vybavenie a zariadenie vášho bytu alebo domu? Dôverujte veľkým a silným. Najväčším európskym výrobcom nábytku sa v roku 2007 stala spoločnosť Black Red White. Počas 17 rokov svojej existencie sa tak z malej garážové firmy stala gigantom, ktorý nemá na našom trhu sebe rovného. Je to dôkazom čestnej a zodpovednej práce ľudí, ktorí túto firmu formujú.

Nábytok spoločnosti Black Red White sa vyznačuje najmä svojim príťažlivým dizajnom, účelnosťou a priaznivou cenou pri zachovaní dobrej kvality. Jedná sa najmä o systémový nábytok, alebo aj tzv. sektorový nábytok. Teda systém niekoľko desiatok skriniek, komôd, regálov, stolov, postelí, šatní skríň, vitrín a písacích stolov v rovnakom designe, takže si vhodnou kombináciou možno vybaviť pracovňu, obývačka, predsieň, detskú izbu, jedáleň alebo spálňu v identickom dizajne, na mieru Vášmu priestoru a peňaženke. Treba podotknúť, že Black Red White ponúka v súčasnosti 41 rôznych sektorových radov, niektoré vo viacerých farbách, takže na výber je naozaj široká škála štýlov, tvarov i farieb nábytku. Na našom obchode ponúkáme sektorový nábytok BRW tu. Jednotlivé sektorové rady sú pomenované tak, aby aj ich názov ladil s dizajnom. Určite si pod názvami ako Creatio, Largo, Reset, Doors, Clipper predstavíme iný nábytok, ako pod menami Bawaria, Yoko, Stylius, Retro, alebo Orinoko.

Okrem obývacích sektorov vyrába Black Red White i klasické obývacie steny, detské izby, predsiene, šatníky a jedálenské sety. Samostatnou kapitolou je dcérska spoločnosť BRW, ktorá vyrába kuchyne. BRW je schopné ponúknuť kuchyne prispôsobené každému typu zákazníka. Pre klientov, ktorí hľadajú úsporné riešenie, je tu kuchyňa NIKA. Ide o systém 28-mich skriniek vo viac než 20-tich farbách dvierok, z ktorých si možno poskladať jednoduchú a funkčnú kuchyňu podľa priestorových dispozícií miestnosti. Je tu myslené v prvom rade na nízku cenu, takže nemôžete u Niky očakávať vymoženosti, ktoré BRW ponúka u vyšších radov kuchyňou Traffic, Sentima, Royal, Avenue, BRW-line, Modern-line a Classic-line. Tieto kuchyne sa vyrovnajú aj tým najnáročnejším kuchynským radom ponúkaným na našom trhu, pritom ale stále za bezkonkurenčnú cenu (aj keď vyššej ako u Niky). Tieto kuchyne sú vybavené vodiacimi lištami a kovaním Blum, u niektorých typov s tichým samodovieraním, je tu možnosť výberu úchytiek, farby korpusu, dovybavenie kuchyne vencovými a podskrínkovými lištami, multifunkčnými stĺpami, cargo košami, karuselmi, drôteným programom ... tiež je tu väčší výber veľkostí skriniek, typov a farieb dvierok a dokonca je tu možnosť si nechať urobiť u niektorých typov aj skrinky priamo na zadanú mieru. Samozrejmosťou je aj výber pracovných dosiek a iných doplnkov.

Spoločnosť Black Red White sa dynamicky rozvíja, takže v poslednom čase vykonala niekoľko akvizícií. Kúpila tak napríklad firmu THK, ktorá predáva bytové doplnky a zaradila ich do svojho sortimentu. Tiež sa stala vlastníkom spoločností Komplet plus a Mazur comfort, ktoré sa zaoberajú výrobou čalúneného nábytku. To umožnilo, aby BRW začala ponúkať k svojmu nábytku aj sedacie súpravy, pohovky a kreslá farebne i štýlovo s nábytkom zladené. Ďalší krok vpred sa stala spolupráca s firmou Hilding, produkujúcou matrace. Takže teraz v spálňach BRW nájdete matrace vyrábané priamo pre tieto postele.

Spoločnosť Black Red White Vám chce ponúknuť ucelenú radu nábytku v zaujímavom a jedinečnom dizajne, od kuchyne po spálňu, vrátane vhodných doplnkov. Cieľom je, aby celý Váš domov mohol byť vybavený v štýle Black Red White, tak aby ste nemali len pocit že ide o najväčšieho výrobcu nábytku, ale že sa stal aj Vaším životným štýlom, ktorý prispieva k radostnejšiemu návratu do útulného domova.

Nábytok spoločnosti Black Red White zakúpite dnes na celom svete. Miesto najbližšej predajne nábytku ktorá Black Red White predáva je možné nájsť na stránkach výrobcu www.brw.eu pod záložkou "miesta predaja". Ak radi nakupujete v pohodlí domova, môžeme Vám odporučiť obrátiť sa na firmu FreePort, s.r.o., ktorá prevádzkuje eshop s nábytkom. Jej ponuku nájdete na stránkach www.nabytok-a-interier.sk
Black Red White je registrovanou ochrannou známkou.

Katalóg nábytku Black Red White

Tu nájdete na stiahnutie aktuálny katalóg výrobcu Black Red White v PDF. Katalóg má niekoľko desiatok MB, takže sťahovanie môže trvať aj niekoľko minút.
Katalóg nábytku BRW
041 202 34 56 0911 73 57 12
Prihlásiť
Otvoriť/Zatvoriť menu